Objednejte si malování celého bytu či domu a budete mít úklid po malování ZDARMA!

Ceník - malířské práce

Cena malířských prací v bílé barvě se odvíjí od požadovaného materiálu a od kvality podkladu. Cena malířských prací v barevných odstínech se odvíjí od sytosti odstínu, značky, kvality barvy a kvality podkladu. Cenu pro vaší zakázku nejlépe poskytneme po shlédnutí vašich prostor. Níže uvedené ceny jsou orientační.

Malířské práce - bílá barva - standardní

cena za práci

od 18 do 22 Kč / 1 m2

Malířské práce - bílá barva - vyšší kvalita

cena za práci

 od 22 do 28 Kč / 1 m2

Malířské práce - bílá barva - nejvyšší kvalita

Cena za práci

od 28 do 40 Kč / 1 m2

Malířské práce - barevný odstín 

Cena za práci

od 25 do 55 Kč / 1 m2

Cena speciálních malířských prací se specifickými materiály (např. dekorativní a fasádní barvy, štuky a luxusní povrchy) je předmětem nabídky na míru.


Modelové příklady

1. Vymalování pokoje o rozloze 20 m2 s výškou stropu do 2,5m standardní bílou barvou s podkladem bez úprav pořídíte za cenu cca 2 000 Kč. (cena za práci a materiál)

2. Vymalování kuchyně o rozloze 10 m2 a výškou stropu do 2,5 m standardní bílou barvou se středně znečištěným podkladem pořídíte za cenu cca 1 500 Kč. (cena za práci a materiál)

3. Vymalování 3-pokojového bytu o celkové rozloze 70 m2 a výškou stropu do 2,5 m v kombinaci standardní bílé a  tónované barvy se středně znečištěným a poškozeným podkladem pořídíte za cenu cca od 13 000 do 15 000 Kč. (cena za práci a materiál)


Rozsviťte stěny svého bytu, domu nebo kanceláře